11.04.2023 r.

 

Komunikat  1

 

W dniach 3 – 16 sierpnia b.r. w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym ASTUR w Okunince k/Włodawy odbędzie się turnus usprawniająco – rekreacyjny.

Szacunkowy koszt uczestnictwa osoby z niepełnosprawnością (uczestnik) wyniesie około 3100 PLN. Koszt opiekuna, który w całości lub w części pokrywa uczestnik, to około 2800 PLN. Cena obejmuje spanie, jedzenie, dojazd i powrót autokarem do Gliwic, zajęcia rehabilitacyjne (fizjoterapia) oraz dodatkowo arteterapie i hipoterapie, korzystanie ze sprzętu wodnego oraz inne atrakcje.

Prosimy o zgłaszanie zainteresowanych udziałem w turnusie do Pani Justyny Olszówki (jolszowka@stit.org.pl) lub telefonicznie 512 211 534. Pierwszeństwo będą mieli członkowie Stowarzyszenia, a w szczególności Ci, którzy zapewnią sobie opiekuna we własnym zakresie. Na zgłoszenia oczekujemy do końca kwietnia b.r.

 

 

Zbyszek Kochel

 

 

Uwaga! Poszukujemy opiekunów – wolontariuszy dla uczestników – osób z niepełnosprawnościami. Opiekunem może być osoba, która ma ukończone 16 lat (za zgodą rodziców/opiekunów prawnych) lubi pomagać innym i ma w tym zakresie doświadczenia. Poza obowiązkami są również różne atrakcje. Turnusowe życie można zobaczyć w galerii na stronie www.stit.org.pl oraz na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.