Koncert Integracyjny na rzecz Centrum Integracji Niepełnosprawnych w dniu 18.09.2010 na Pl. Krakowskim w Gliwicach w godz. 15.00 – 21.00 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zygmunta Frankiewicza i Patronatem Medialnym TVP Katowice, Radia Plus i Dziennika Zachodniego.

1. Powitanie gości, partnerów, dziennikarzy, Prezydenta, któremu po zaproszeniu na scenę wręczy się Dyplom Honorowego Gościa Cynamon Cafe oraz Honorowego Członka CIN z podziękowaniem za objęcie Patronatu i poparcie akcji integracji sztuki, kultury i przenikania się niepełnosprawności z pełnoprawnością.

1.1 Oficjalne otwarcie Koncertu przez Prezydenta Miasta

* Podziękowanie Cynamon Cafe i CIN za współorganizowanie i współpracę w przygotowaniach Koncertu, krótko jak do tego doszło i jakie są założenia organizatorów (Roman Majnusz właściciel Cynamon Cafe, Mirosław Połomski – inicjator oraz Elżbieta Majcher – prezes CIN – program – najważniejsze punkty, zapowiedź finału aukcji dzieł sztuki)

2. Występy muzyczne

2.1 Ewa Wieczorek

2.2 H.Banaszak – ”Pogoda ducha”

2.3 H.Banaszak oraz Wojciech Dziambor – „Boys like girls – two is better than one”

2.4 Beata Kamińska z Wiśniewskim D. własne kompozycje:

* “Moon man”
* “Somethimes you have to get born again”
* “Together”
* ”Hollywod hard”
* ”Twostepsbehind”-cover-defleppard

2.5 Amanda Abramowicz:

* “You know im not good” Emi Whitehouse
* „Mercy” – Duffy

(pomiędzy występami przedstawienie wokalistów i repertuaru, osiągnięć lecz także do oglądania wystaw i korzystania z przygotowanych atrakcji)

3. Ogłoszenie akcji zbierania „korków dla Greace” – pomagają w niej Harcerze/ zaproszenie do konsumpcji w przygotowanych stanowiskach catheringowych.

3.1 Reklama StudioTańca HAVANA – występ taneczny naprzemiennie z Grota Solna GALOS, – jogą prowadzona przez instruktorkę Mirellę Gorlicką oraz punktów: udzielania darmowych porad prawnych przez kancelarię prawniczą, Sklepu Medycznego, stanowiska salonu fryzjerskiego, konsultacji pielęgnacji twarzy i visażu – kosmetyczki z Perfumerii Douglas z Forum w Gliwicach za hojny datek na rzecz CIN makijaż w godzinę gratis z użyciem kosmetyków renomowanych firm oraz kupony rabatowe na zakupy w salonie, podobnie w studio Alabamatattoo stanowisko tatuowanie henną – Kasia Szczerska. Harcerska Służba Ratownicza – Punkt przeprowadzany przez harcerki i harcerzy z Hufca Ziemi Gliwickiej, osoby które ukończyły Kurs I pomocy przedmedycznej HSR (Harcerskiej Szkoły Ratowniczej) będą udzielać wszelkich porad i co najważniejsze, pokazywać jak wykonać dane czynności wszystkim zainteresowanym. Werbalna reklama innych Partnerów (lista w trakcie tworzenia). Konkursy i zabawy dla dzieci – konkursy przeprowadzane przez młode dziewczyny, harcerki w mundurach harcerskich – w jednym namiocie na terenie Pl. Krakowskiego będą przeprowadzały konkursy dla wszystkich dzieci gdzie do wygrania będą przeróżne nagrody zorganizowane przez organizatorów jak i Związek Harcerstwa Polskiego w Gliwicach. Poza konkursami odbywał będą się tam zabawy, gry, pląsy harcerskie na których dzieci będą mogły się świetnie bawić. W programie przewidziane są zabawy z klanzą (olbrzymie kółko do którego potrzeba masę dzieci by każdy trzymał kawałeczek materiału i później z tego robią się przeróżne figury i komplikacje).

4. Występy

4.1 Kamila Nędza

* Sistars„Sutra”
* Marik „ Moje serce”

4.2 Natalia Pietras

* „Black velvet”

4.3 Patrycja Śmieja i Michał Michalak

* LadyGaga-Paparazzi
* Kingsofleon-Usesomebody
* Hej-Teksański
* Gogodols-Irie
* Własna kompozycja “After the rain

4.4 Iwona Wasilewska (akomp. Artur Muras)

* ”What’s up“

4.5 Natalia Ptak – młoda wokalistka z mocnym, jazzowo-rockowym głosem. Pasjonuje się w raczej akustycznej, przyjemnej dla ucha muzyce. Na koncercie całości dopełnia gra Szymona Szyguły na pianinie, którego muzyka idealnie łączy się z wokalem.

* Adele – „Hometown glory”
* Gloria Gaynor – „I Will survive”
* Ingrid Michaelson – „The way i am”

(W trakcie instalacji konkursy z nagrodami i reklama słupa wspinaczkowego zarówno dla niepełno- i pełnosprawnych osób oraz pokazy psów asystentów z Fundacji „Przyjazna łapa”, a także z AWF Katowice pokazów i ćwiczeń jak radzić sobie w prowadzeniu wózków dla niepełnosprawnych np. po schodach, czy innych przeszkodach) akcent sportowy para………i pełnosprawnych………………….

16.50 – Aukcja cz. I (max. 15 – 20 min. z muz. w tle z CD – os. wygrywająca licytację zapraszana jest na scenę i oficjalnie otrzymuje wylicytowany przedmiot i tytuł Honorowego Członka Centrum Integracji Niepełnosprawnych (Dyplom z podziękowaniem za wsparcie akcji integracji) oraz zaproszenie na romantyczny deser dla 2 osób ufundowany przez Cynamon Cafe

Darczyńcy aukcji:

* Jadwiga Męczarska
* Krzysztof Wesołowski
* Karolina Gądek
* Magdalena Tarach
* Justyna Bątorek
* Magdalena Majnusz
* Eleonora Pawłowicz
* Damian Przyborowski
* Aleksandra Wiewiór-Met

17.10 pokazy tańca towarzyskiego par niepełnosprawnych i pełnosprawnych (formacje: breakdance, pokazy capueiry, popisy na BMX. Pokaz Dirt Jump)

5. Występy

5.1 MIRASH zespół rock (rider)

5.2 Jowita Fudała (4 utwory rockowe + bis) – Laureatka konkursu w Sopocie 2010

* Queen – Wewillrockyou
* Ewelina Flinta – Żałuję
* Green Day – Holiday
* Coldplay – VivalaVida
* Metallica – Nothing Else Matters

5.3 Ster Krzysztof

* „Gitanie Bella”,
* ”Can’t help halling In love”,
* „Na orbicie Serc”,

5.4 Zespół gospelowy “Soul Whisper”:

* „Liście”
* „Awesome God”
* „Oh”
* „Yes My Lord”

6. Aukcja cz. II 15-20 min. / zaproszenie do konkursu korki

18.35 Wybory „Miss Kraka” bez ograniczeń wieku i sprawności – liczy się odwaga i poczucie humoru!!!

Atrakcyjna nagroda (rozmowy z biurem podróży w toku).

18.55. Profesjonalny pokaz mody znanej gliwickiej projektantki.

19.10 Występy

7. TAPSU i CHAOS (ESZ)- mogą wykonać 4 utw. nurt: hh

7.1 Patryk Pyka i przyjaciele z Bielska DJ Scooby oraz Nawor – Hip Hop

7.2 PWL Sund System z Radomia – Reggae

7.3 Grzegorz Kosiński – solo Bass ok. 20 min./suport przed gwiazdą

20.00 ……………

21.00 Pokazy laserów – światełko do Krzysia Karasa z odpowiedzią

8. REPORTAŻ

8.1 Artykuł i wykonanie zdjęć – Małgorzata Bątorek, studentka dziennikarstwa jest z Zawiercia. Polecona przez Magdę Trach (tą, która daje nam zdj. na licytację).

8.2 Fotoreportaż – Anna Szczerska

8.3 Videofilmowanie – Andrzej Bałucki

Scenariusz może ulec zmianom ze względu na spore zainteresowanie ze strony Partnerów i ciekawe propozycje uatrakcyjnienia programu oraz wykonawców, dlatego zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji.

Menu