Turnus rehabilitacyjno-usprawnieniowy odbędzie się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Lalikach (Beskid Żywiecki) w terminie 25.07 – 7.08.2021 r.

Dołożymy starań, aby był to czas wypełniony rehabilitacją oraz grami i zabawą. Będą organizowane wycieczki do atrakcyjnych miejsc w okolicy. Ośrodek znany jest z atrakcyjnej oferty żywieniowej.

Opłata dla osoby z niepełnosprawnością, bez kosztu opiekuna, z uwzględnieniem dofinasowania Stowarzyszenia, wynosi 2100 PLN. Koszt dla uczestnika, nie będącego członkiem Stowarzyszenia, wynosi 2400 PLN. Koszt opiekuna, który pokrywa uczestnik w całości lub w części, wynosi 1400 PLN. Opłata łączna będzie ustalana indywidualnie dla każdego uczestnika.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami COVID-owymi, warunkiem udziału (uczestnika, opiekuna) w turnusie jest posiadanie zaświadczenia potwierdzającego szczepienie bądź negatywny wynik testu wykonanego 4 dni przed wyjazdem. Test zarówno dla uczestnika, jak i opiekuna jest bezpłatny. Pismo Urzędu Wojewody Śląskiego w tej sprawie stanowi załącznik nr 1.

Kierownikiem turnusu jest Pani Justyna Olszówka. Pytania związane z organizacją turnusu proszę kierować na adres turnus@stit.org.pl. W pilnych sprawach można również dzwonić pod numer 512 211 534.

Wkrótce udostępnimy na naszej stronie internetowej kartę opiekuna i uczestnika turnusu.

Zbigniew Kochel
Przewodniczący Zarządu

 

Pismo BON_28.05.21r._turnusy rehabilitacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu