Szanowni Państwo, trwa zbiórka na leczenie genowe małego (5 miesięcy) Franka Surdela z Knurowa (https://www.siepomaga.pl/franek-surdel  https://franekfriends.com/). Działania koordynuje Stowarzyszenie Cała Naprzód. Nasze Stowarzyszenie TU i TERAZ też włączyło się do akcji poprzez wpłatę środków, ale również udostępnienie informacji w mediach społecznościowych oraz wszelkich dostępnych nam forach. Miejscowe gazety opublikują informację o Franku i zbiórce. Stanie się to po zimowych feriach. Myślmy o dalszych działań, np. o rozpowszechnieniu informacji o Franku w lokalnych szkołach.

Duży efekt przynosi, w takich sytuacjach, pokazanie materiału w telewizji. Może ktoś z Państwa ma możliwości załatwienia emisji filmiku o Franku w któreś telewizji ? 14 stycznia był wyemitowany materiał w TVP Katowice. Przyrost liczby wpłacających oraz kwoty był bardzo znaczący. W tej chwili jest już ponad 1,2 mln zł, w sumie potrzeba 9,8 mln więc brakuje jeszcze dużo.

Stowarzyszenie Cała Naprzód pozyskało koszulkę Messiego z jego autografem oraz  odpowiednim certyfikatem oryginalności (załącznik). Kluczową kwestią, jest jak zorganizować licytację, aby zebrać jak najwięcej. Można licytować na jakimś dużym balu dla prominentnych gości. Cała Naprzód czeka na dobry pomysł.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do zbiórki, jak również przekażą dalej informację o tej dramatycznej potrzebie. Z góry serdecznie dziękuję za każdą aktywność na rzecz Franka i innych dzieci walczących z SMA o życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu